Çalıştığım Kurumlar

Kurum Adı
Görev
Tarih
Atatürk Üniversitesi
Öğretim Üyesi
01.01.2010 - 01.01.2012
Gaziantep Üniversitesi
Müdür
01.01.2013 - 01.01.2020
Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi
Dekan
01.01.2020 - 01.01.2020